Akademie pro začínající podnikatelky pomůže ženám splnit si podnikatelský sen

Ženy, rozjíždíte vlastní byznys a ocenily byste pomocnou ruku, která by vám umožnila na rozvoji podnikání pracovat efektivně? Dáváte si předsevzetí a tušíte, že to do roku 2022 by se mělo zaměřit právě na rozvoj vašeho podnikání? Jděte do toho, šance dodržet ho je totiž veliká.

V lednu příštího roku totiž startuje 2. ročník Akademie pro začínající podnikatelky (AWE), který v Česku ve spolupráci s Velvyslanectvím USA v Praze organizuje veřejně prospěšná nezisková organizace Business & Professional Women CR. Pokud tedy chcete na svém podnikatelském nápadu opravdu intenzivně zapracovat, neváhejte a  přihlaste se. Čas běží, přihlásit se totiž můžete už jen do 9. ledna 2022.

Na studentky AWE čeká studium s programem DreamBuilder, který vyvinula ho prestižní Thunderbird School of Global Management Arizonské státní univerzity. Certifikát této univerzity úspěšné absolventky programu také získají.

V rámci studia absolvují 13 online studijních modulů v angličtině a navazující setkání s místními facilitátorkami, kterými jsou zkušené podnikatelky z řad členek Business & Professional Women CR. V závěrečné soutěži získá nejlepší projekt finanční podporu 50.000 Kč. V loňském ročníku se vítězkou stala Helena Bartošová se svým projektem Filharmoniště, o kterém je v poslední době velmi slyšet. Díky spolupráci s Velvyslanectvím USA v České republice účastnice za celé studium zaplatí 1300 Kč – tedy symbolických 100 Kč za jeden certifikovaný modul studia. 

„AWE vám umožní věnovat čas a energii vašemu nápadu smysluplně, systematicky a spolehlivě. Ukáže vám, co vše potřebujete do základu svého podnikání. Zjistíte tak, že skvělý nápad potřebuje ještě hodně práce k realizaci, ale že to určitě jde,“ vysvětluje facilitátorka AWE Ingrid Šůrová, proč by ženy pracující na svém vlastním podnikání měly využít šance a do AWE se přihlásit.

AWE před třemi lety iniciovala americká vláda. V roce 2022 se studijní programy AWE objevily ve více než 75 zemích a otevřou tak cestu k podnikání pro 70 000 žen! Program AWE byl vyvinut s cílem podpořit ženy na celém světě, aby naplnily svůj ekonomický potenciál, a vytvářet podmínky pro zvýšení stability, bezpečnosti a prosperity pro všechny. Business & Professional Women CR (BPWCR) byla vybrána jako jediná organizace, která tento projekt realizuje v České republice za podpory Velvyslanectví USA v ČR.

#AWEinCzechia #AWEnergized

Registrační formulář: https://bit.ly/prihlaska_AWE2

Více informací o AWE: https://bpwcr.cz/akademie-awe2/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *