Čím letos potěšit děti pod stromeček? Spojte hračku, ozvláštnění interiéru i úsporu energie. Řešením jsou hrací koberce!

Čím letos potěšit děti pod stromeček? Co třeba spojit hračku, ozvláštnění interiéru dětského pokoje a úsporu energie v jedno? Řešením jsou hrací koberce. Tepelně izolují, skvěle rozjasní každý interiér, jsou hebké na dotek, pro dětské hry jsou na rozdíl od jiných druhů podlah bezpečnější, a navíc si s nimi užije spoustu zábavy celá rodina.

Níže představujeme tipy, které naleznete na mujkoberec.cz 

Člověče na koberci nezlob se

Stolní hry se stejně vždycky nejlépe hrály na zemi, až tam se člověk totiž správně uvelebí, uvolní a může se plně ponořit do hry. To platí i o klasice Člověče, nezlob se. Nejde ale jen o koberec! Součástí balení této chlupaté a měkké hrací desky jsou i figurky, aby dětem opravdu nic nebránilo v cestě za kobercovým dobrodružstvím.

Kobercové omalovánky

Představte si, že vám dítě pomaluje úplně nový koberec fixy všech možných barev a vy z toho budeme mít radost! Zní to neuvěřitelně, ale i to některé dětské koberce zvládnou. Ze vzorů si vyberou holky i kluci, protože na vybarvení čeká zásoba motivů od princezen, zvířátek a dinosaurů po mapy světa. Kreslící koberce z bavlny slouží jako jedna velká kruhová omalovánka – ovšem s tím rozdílem, že ji nestačí vybarvit jen jednou. Správný umělec se svým výkonem není nikdy spokojený, a to platí v každém věku. Koberec se dá snadno vyprat a další den může malý kreslíř začít znova na čisté plátno.

Oblíbený jednorožec

Která mladá dáma nesní o vlastním jednorožci. Dětské kusové koberce z řady Kids jsou navržené tak, aby byly naprosto pro využití v dětských pokojích. Koberec má nízce střižený hustý vlas, takže do něj nezapadává žádný nepořádek a dobře se luxuje. Vybírat můžete z řady vzorů jako jsou kočky, auta, piráti, sloni a další.

Více informací naleznete na webu www.mujkoberec.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *