Comic-Con Praha 2021 již klepe na dveře…

Komiksy, hry, cosplay, fotogramiády, zkrátka zábava pro celou rodinu Vás čeká ve dnech 15. – 17. října v pražském O2 universu na Comic-con Praha 2021.

Druhý ročník Comic-Conu Praha nabídne speciální výstavu s názvem FutureCity. Ta s využitím nejmodernějších dostupných virtuálních technologií přenese návštěvníky do verze Prahy v blízké budoucnosti. FutureCity je společným projektem Magistrátu hlavního města Prahy a dalších 4 městských společností.

Speciální výstava FutureCity nabídne jedinečný zážitek v podobě virtuální cesty po Praze v blízké budoucnosti. “Jakmile návštěvníci vstoupí do časoprostorové kapsle, vezmeme je na cestu do budoucnosti. Ocitnou se v Praze, která je řízena moderními technologiemi a daty. Město bude mnohem čistší, klidnější a zelenější. Během své cesty se návštěvníci setkají s vládcem podzemní říše, navštíví dopravní centrum nebo biologickou čističku vody,” vysvětluje Pavel Renčín, vedoucí marketingu Active Radio. Primátor hlavního města Prahy Zdeněk Hřib, pod jehož záštitou se Comic-Con Praha 2021 koná, dodává:  “Přestože legendární stroj času byl vynalezen už dávno, cestování Prahou v budoucnosti je naprostou novinkou. Virtuální výstava poskytuje ideální příležitost podívat se na vlastní oči, kam jako město směřujeme a na jaké technologické vymoženosti se můžeme v blízké budoucnosti těšit. Doufám, že budeme mít příležitost setkat se v odletové hale!” Na tuto cestu se návštěvníci Comic-Conu Praha musí pouze objednat. Cesta bude zdarma. Více informací najdete na webových stránkách FutureCity zde.

Comic-Con Praha se přesunul z květnového na podzimní termín. Všichni hvězdní hosté, kteří již byli dříve oznámeni, přislíbili účast i v říjnovém termínu. Nově se můžeme těšit i na herce Raye Stevensona, který diváky zaujal především ve filmech Král Artuš, trilogii Thor nebo v seriálech Řím a Dexter. Do Prahy se chystá i herečka Suanne Braun, kterou proslavila role Hathor v seriálu Hvězdná brána. K vidění je i v seriálu Červený trpaslík a v komediích jako Princezna z cukrárny a Princezna z cukrárny: Zase vyměněná!. Hostem na festivalu bude takéNikkarin. Tento český komiksový kreslíř je autorem komiksové série 130 a alba Super Spellsword Sága. Dorazí i Jiří Kilevník, pracující jako tvůrce speciálních efektů v jedné z nejuznávanějších filmových postprodukčních společností Rodeo FX.

Sledujte všechny novinky a informace o Comic-Conu Praha online a na sociálních sítích. Další informace budou včas zveřejněny: www.comiccon.cz.

 

-komerční sdělení-

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *