Dárek pro kolegu? Žádný problém!

Práce v kolektivu s sebou obnáší společenské povinnosti, mezi které patří věnování dárků. Zatímco s kolegyněmi si obvykle víme rady – květinou, svíčkou a poukazem na masáže se v naprosté většině nic nezkazí, u mužů bývá situace jiná. Jenže ani kolegům se narozeniny, pracovní výročí, svatby a narozeniny nevyhýbají. 

Vymyslet originální dárky pro muže není mnohdy nic jednoduchého. Výběr se odvíjí od věku, příležitosti, ke které je dárek určen a povahy člověka. Pojďme se podrobněji podívat na konkrétní situace a představit si pár tipů na dárky.

Svatba

Dárek na svatbu je vhodné vybrat tak, aby si jej užili oba novomanželé. Poukaz na společnou lázeň, pronájem loďky či příspěvek na líbánky potěší každý pár. K manželství patří také plnění manželských povinností, co takhle dát kolegovi pilulky, které pomáhají vyřešit problém s erekcí? U tohoto dárku ovšem pozor, komu jej darujete! Upjatému kolegovi dejte spíše ten poukaz.

Narození dítěte 

Narození potomka je radostná událost. V legračním duchu se tak může nést i dárek. Proč si neudělat srandu a nevěnovat krabici prezervativů? Darovat mu můžete také noc klidném penzionu, se slovy, aby se měl kde v klidu vyspat. Nebo sáhněte po praktickém dárku a kupte oblečení pro dítě, na které můžete nechat natisknout nápis typický pro váš tým.

Narozeniny

Narozeniny se slaví pravidelně, pokud se nejedná o žádné kulatiny, obvykle se nic nezkazí lahví dobrého pití. Pokud se jedná o kulatiny, je na místě se zamyslet prochu více. Má-li kolega ženu, je vhodné věnovat dárek určený i jeho ženě. Nabízí se tak poukazy – kam, to už je podle každého gusta. Při výběru zvažte, co kolega může a nemůže. Vyléčenému alkoholikovi není rado dávat poukaz do pivních lázní. Nic se nezkazí masáží dle vlastního výběru či poukazem na ubytování v hezkém hotelu…

Odchod do důchodu

Kolegům odcházejícím do důchodu se často věnují knihy, doutníky, dýmky či oblíbené lihoviny. Chcete-li být originálnější, sestavte mu důchodcovský set v podobě pohodlných bačkor, krmení pro holuby a pokud seženete houpací křeslo (byť z druhé ruky), bude to dokonalé. Staré mládence a muže se smyslem pro humor určitě zaujme i populární Viagra.

Máte tip na originální dárek pro kolegu? Podělte se ostatními v diskuzi.

-komerční sdělení-
foto: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *