Festival Evolution v dubnu proběhne v online podobě

Tradiční Festival Evolution proběhne v termínu 9. a 10. dubna a své heslo #prostejinak naplní důsledně. Proběhne totiž online. Díky platformě Happenee návštěvníci nepřijdou o nákupy u stánků firem, ani o oblíbený festivalový program.

Vše bude k dispozici online, takže bude možné chatovat, vybírat, nakupovat, ptát se, navštívit poradny, soutěžit nebo si zajít na přednášky.

Stejně jako na „živém“ festivalu tu najdete vše, co souvisí se zdravým životním stylem, ekologií i osobním rozvojem.  Těšit se můžete na expozice s nabídkou kvalitních potravin, BIO produktů, zdravé výživy, ale také ekologické drogerie, přírodní kosmetiky nebo potřeb pro děti. 

Musíme brát situaci takovou, jaká je. Na hromadné akce i festivaly si ještě dost dlouho počkáme. Chybí nám setkávání i festivalová atmosféra, tak jsme se rozhodli pro naše návštěvníky udělat alespoň virtuální akci. Společně můžeme vyzkoušet něco nového,“ říká Ctirad Hemelík, zakladatel festivalu.

Zamířit budete moct i na přednášky, na 4 programových podiích vám odborníci poradí, jak vybírat potraviny i doplňky stravy, můžete porovnat přístupy klasické i alternativní medicíny, naučíte se pracovat se svým potenciálem, dozvíte se, co dělat, když vás trápí problémy ve vztazích, nebo proč i malé krůčky v oblasti ekologie znamenají velký přínos pro naši planetu. 

Novinkou a zásadní výhodou programové části bude možnost navštívit všechny přednášky, což nikdy dříve nebylo možné. A na návštěvníky čeká malé překvapení – jeden sál bude věnován vybraným zahraničním hostům, kteří v rámci festivalu vystoupili v minulosti, a jejichž vystoupení nejsou běžně dostupná. 

Ať už patříte k pravidelným návštěvníkům festivalu, nebo ho tentokrát navštívíte poprvé, určitě budete plní nových podnětů a inspirace.  Festival Evolution je totiž festival pro všechny, kteří to vidí #prostejinak. Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů najdete na www.festivalevolution.cz.

Festival Evolution

9. – 10. 4. 2021, 9 – 18 hodin

Vstupné:

Sekce s výstavními stánky je přístupná ZDARMA.
Festivalový program je zpoplatněn.
1denní vstupné: 190 Kč
2denní vstupné: 330 Kč

 

-komerční sdělení-

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *