Jak působit víc žensky? Pusťte si do šatníku růžovou!

Růžová už dávno není barvou jen pro barbie, naopak sluší všem ženám. I těm, které by se nikdy neodvážily si ji obléct. Pokud k takovým patříte i vy, přesvědčte se na vlastní kůži. Růžová zkrátka padne každé.

Začít můžete pozvolna. Nejprve si pořiďte doplňky, náramek, náušnice či šálu. Později můžete sáhnout po něčem výraznějším jako je halenka či sako. Zkoušejte a kombinujte a objevujte. Stačí pár návštěv zkušebních kabinek a brzy objevte odstín, který vám padne a ve kterém se budete cítit nejlépe. A že na výběr je: fuchsiová, pudrová, malinová, pink…

Růžové se nebojte. Má omlazovací schopnost a každou ženu oživí. Růžová barva je barva ženskosti a energie. Umí rozzářit a přitáhnout mužské pohledy.

Nebojte se kombinovat romantickou růžovou se sportovním oblečením. Proč si neobout růžové tenisky a k tomu slušivý trenčkot? Nebo zkobinovat růžové lodičky s šedivými tepláky? Důležité je cítit se dobře.

Mimochodem, víte, že letošním módním hitem jsou široké kalhoty? Lze je krásně kombinovat s krátkými topy či třeba s nařasenými halenkami s odhalenými rameny. V kombinaci s růžovým kabátkem a doplňky budete šik!

A co vy? Nosíte ráda růžovou?

Sandra Špačková
foto: picjumbo.com/polyvore.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *