Jaké seznamky fungují?

Být single v dnešní době není nic neobvyklého. Naopak mnoho lidí je samo dobrovolně a svobodný život by za nic nevyměnili. Ostatně nabízí to hodně výhod. Zjistila jste ale, že single život není nic pro vás? Potřebujete k životu partnera? Kde ho ale najít? V okolí není nikdo na obzoru, seznámení přes kamarády také selhalo, tak kde lovit? Úžasná seznamka má hodně podob, představme si ty, které fungují a kde se zaručeně objevují i muži.

Kdo není na internetu, jako by nebyl

V dnešní době najdete na internetu všechno. Zajístíte si nákup, zaplatíte složenky, najdete inspiraci, co si dát k obědu, najdete rady jak vyprat skvrny, jak můžete požádat o ruku, jakými barvami vymalovat byt, tak proč tam taky nenajít lásku? Online seznamek je neuvěřitelné množství. Existují v placených i neplacených verzích. Výjimkou nejsou ani tématické seznamky, právě ty fungují nejlépe. O začátku víte, co máte společného. Pokud ráda sportujete, není nic snažšího než najít seznamku sportovní atd. Dejte na doporučení a zeptejte se na zkušenosti svých známých. Určitě mnoho z nich na seznamkách hledalo a rádi poradí.

Speed dating Speed dating

Rychlé randění, kde se muži co pár minut střídají u stolečku jsme donedávna znali jen z filmů. Také u nás ale nabírá na popularitě. Jak to funguje? Jediné, co je třeba udělat je zaplatit poplatek, předat na sebe kontakt u provozovatele seznamky a dostavit se na rande. Tam se posadíte ke stolečku a co tři minuty se u vás budou střídat muži, se kterými si krátce promluvíte. Během těchto pár minut zjistíte, zda se vám protějšek líbí, zda je sympatický, zda mezi vámi funguje chemie a zda byste našli společnou řeč. Na konci předáte čísla svých vyvolených provozovateli a pokud některý z nich předal i vaše číslo, provozovatel vás propojí. Co se bude dít dále, už je jen na vás.

Seznámení při akci

Chcete se seznámit netradičněji? Zajímejte se o možnosti v okolí. Věděli jste, že dopravní podnik hlavního města občas vypravuje vozy určené pouze pro nezadané? Nebo, že existují cestovní kanceláře poskytující zájezdy jen pro nezadané s cílem, aby si tam lidé svůj protějšek našli? Výhodou těchto kanceláří je, že si hlídají, aby byl poměr muži – ženy vyvážený a pokud možno, aby na stejný zájed poslali lidi, u kterých vidí nějakou pravděpodobnost seznámení. Pokud si neumíte představit nepřetržitě randit celou dovolenou, vězte, že existují také víkendy pro nezadané.

V jakých vodách lovíte vy?

-komerční sdělení-
foto: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *