LEGENDY 2022 – ideální příležitost se stylově obléknout

Stylově se obléknout, vyrazit na slavnost a přitom potěšit Vaši drahou polovičku? To není sci-fi, ale pozvánka na zcela unikátní akci, která nemá v Čechách obdoby a která již klepe na dveře!

7. ročník motoristické slavnosti Legendy 2022 se uskuteční již 28. a 29. května na Výstavišti v Holešovicích. 

Největší motoristická akce spojující prvky výstavy, festivalu a exhibice do jednoho prvku – slavnosti bude přehlídkou stovky vozů, motocyklů a mnoho hvězd motorsportu.

Na co se těšit?

Hlavním tématem letošního ročníku je Italská vášeň.

V pavilonu elegance, který se do historie Legend zapsal jako jeden z pilířů slavnosti můžeme spatřit unikátní přehlídku krásných, elegantních a jedinečných automobilů a motocyklů. Jedná se o padesát špičkových exponátů vystihující krásu a designovou eleganci. Atmosféru výjimečnosti této expozice podtrhuje prostor vnitřní i venkovní architektury Pravého křídla Průmyslového paláce. Pavilon rychlosti nalézající se ve střední části Průmyslového paláce nadchne všechny milovníky supersportů. Mezi vystavenými exponáty najdete vozy značek Ferrari, Lamborghini, Pagani, Aston Martin, Jaguar a mnoho dalších.

V době, kdy nás moderní technologie obklopují čím dál více, nemůže na akci chybět pavilon technologie. Tento pavilon se bude věnovat všem, kdo dnes s technologiemi již pracují, ale také těm, kteří se o nich chtějí dozvědět mnohem více. Mimo jiné vás zde bude možné nahlédnout do budoucnosti Prahy v roce 2030!

V levé části Průmyslového paláce bude pavilon plný zážitků a interakce. Kdo si chce hrát, nalezne zde RC modely, simulátory, autodráhy, drony a další vychytávky nejen z oblasti automobilismu.

Co na sebe?

Slavnost Legendy 2022 je stylovou prestižní společenskou akcí, která vyžaduje se krásně obléci a vytáhnout ze šatníku své oblíbené šaty nebo si jít koupit něco nového na sebe.

Doporučený Dress Code na akci je Smart Casual.

Ženy a dívky: šaty, saka, košile, trička, kombinézky

Muži a chlapci: dlouhé letní kalhoty, košile, polokošile, lehký svetřík, letní sako

Co nedoporučujeme?

Kraťasy (v případě velkého tepla, mohou být plátěné kraťasy nad kolena), roztrhané džíny, legíny, tepláky, maskáče, kapsáče, turistické kalhoty či sportovní oblečení. Nevhodné jsou také trička s potiskem, sandály či žabky.

Více informací o show zde.

-VE-
foto: Archiv Legendy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *