Malé přirození – vadí, nevadí?

Našla jste si partnera, ale narazili jste na „problém” v podobě malého přirození? Co teď s tím, řešit to, neřešit to? Komu to vlastně vadí – vám nebo jemu? A lze s tím vůbec něco dělat?

Když vám to nevadí

Jste v situaci, kdy vy jste s tím naprosto v pořádku, ale z partnera cítíte, že si není úplně jistý co vy na to? Vyřešte to šalamounsky, pořiďte si do ložnice stínící rolety. Ze začátku vztahu stačí pro romantiku fantazie a souložit jde i bez světla. Ukažte mu, že vám to nevadí. Nejprve za úplné tmy, poté při svíčkách a postupně přidávejte světlo. Když uvidí, že s ním zůstáváte a milujete se, i přesto, že už jasně víte, co má za nádobíčko a že se vám to i přesto líbí. Není co řešit.

Když vám to vadí 

V takovém případě je nutné si uvědomit, jak moc „velký problém” to pro vás představuje? Jste schopná neřešit to a nechávat uspokojit jinými způsoby? Pokud ano, je nutné partnerovi ukázat, že vám to nevadí, ale že potřebujete, aby se snažil i jinak. Když nejste schopná o tom mluvit narovinu, chovejte se podle hesla, dělej jiným to, co chceš, aby dělali oni tobě. Nestyďte se ho navést a alespoň ve víru vášně si říct, co se vám líbí. Vždyť fungující sex je pro vztah velmi důležitý.

Pokud to vadí oběma 

Líbí se vám, ale tohle je pro vás nezkousnutelný problém? Také on s tím není srovnaný a rád by pro to něco udělal? Pokuste se o prodloužení. Prvním krokem může být úplné oholení, to vytvoří optický klam, kdy úd nabude na objemu i délce. O výhodě oholení při orálním sexu ani nemluvě. Existují také jednoduché cviky na zvětšení penisu.

Pro začátek může začít s Kegelovými cviky, které lze provádět prakticky kdekoli a kdykoli. (Mimochodem, ty jsou velmi vhodné také pro ženy!) Jak na ně? Je nutné soustředit mysl na svaly pánevního dna, poté je zatnout a vydržet po dobu deseti sekund. Poté svaly povolit, vydržet deset sekund a opět zatnout. Opakuje se minimálně desetkrát. Toto cvičení vede k tvrdšímu penisu a také díky nim můžete účinně oddálit ejakulaci a dosáhnout intenzivnějšího sexuálního prožitku.

K dalšímu cviku budete potřebovat soukromí, židli a ručník. Ovšem i vy můžete být nápomocná. Muž se musí posadit na okraj židle a penis nasírovat, až dosáhne erekce. Poté na penis pověste ručník a sundejte jej až po 5 sekundách.

Prostudujte si ale i další možnosti. Řešení jak zvětšit penis existují. Mimo cviky se nabízejí nejrůznější babské rady v podobě extraktu z listů Škornice velkokvěté. Sáhnout můžete i po farmaceutických výrobcích.

-komerční sdělení-
foto: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *