Petra Křivková-Svoboda: Tři měsíce po porodu je zpět na své váze!

Tělem, jako dvacetiletá modelka, se může chlubit krásná moderátorka Televizních novin, Petra Křivková-Svoboda. Uběhlo jen něco málo přes tři měsíce od jejího porodu a na Petře nevidíte žádná kila navíc. Kam zmizela kila, která moderátorka v těhotenství přibrala? Jestli čekáte nějaké drastické diety, hodiny v posilovně, mýlíte se. Oblíbená moderátorka nám své tajemství prozradila.

Nevím, jestli je to pozitivním přístupem, genetickou dispozicí nebo aktivitou, ale nejspíš asi kombinací všeho,“ směje se krásná moderátorka. „Kila jsem v těhotenství neřešila. Věděla jsem už z předchozí zkušenosti s Ráchelkou, že nahoru půjdou rychle, ale pak zase stejně i dolů, tak jsem panice nepropadala. Také jsem do začátku sedmého měsíce alespoň občas cvičila pod dohledem trenéra ve fitku. Po porodu si ale zatím jen občas zajdu na jógu a nejraději chodím na svižné procházky,“ řekla nám Petra. 

Ještě jsem samozřejmě všechna kila dolů nedostala. Ale prostě se nestresuji. Teď je pro mě priorita kojení, tak žádné diety ani náročné cvičení provozovat nehodlám. Navíc jsou před námi Vánoce, takže by to asi byla zbytečně vynaložená energie,“ směje se populární moderátorka. 

A jak se krásná moderátorka chystá na Vánoce?

Čeká nás s Ráchelkou pečení cukroví a prostě vše, co k Vánocům patří. Těším se i na hory, kam plánujeme vyrazit po Štědrém dnu. U mě to ale zatím na velké lyžování nevypadá. Spíš budu chodit po procházkách s Edíkem.

Tři měsíce po porodu a krásná Petra Křivková-Svoboda má postavičku jako lusk.

Ještě před Vánocemi chce krásná moderátorka míří do tepla k moři. S tak krásnou postavičkou může hned do bikin. 

autor: redakce, komerční sdělení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *