Přijďte si na Festival Evolution skvěle nakoupit a zároveň odpočinout 

Umíte ve svých vztazích používat intuici a umět se správně rozhodovat či reagovat na druhého? I taková témata se budou řešit na Festivalu Evolution, který svou nabídkou potěší všechny zájemce o zdravý životní styl, osobní rozvoj i věci mezi nebem a zemí. Konat se bude o víkendu 17. – 19. září na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Míříte-li za nákupy, během tří dnů si zde můžete nakoupit nejen výhodně, ale také zdravě a bez výčitek. Kromě festivalových slev, ochutnávek a akcí totiž na vás čekají produkty, které jsou kvalitní a zpracované s ohledem k přírodě. Najdete tu bohatou nabídku vystavovatelů s přírodní kosmetikou, kvalitními potravinami, BIO produkty, EKO drogerií, potřebami pro děti nebo s osobně-rozvojovými aktivitami, atd. 

Prodejci návštěvníkům slibují festivalové slevy, vzorky a ochutnávky. Jestli míříte na přednášky, můžete se těšit na téměř 120 spíkrů, lektorů a učitelů, kteří se představí na sedmi programových podiích. Chybět nebudou ani praktické workshopy, ukázkové lekce nebo kuchařská dema. Dále na vás čeká food zóna, programy pro děti, hlídací koutek a mnoho dalšího.

Výhodou festivalu je to, že vše si můžete přímo na místě vyzkoušet, ochutnat nebo se dozvědět více informací o daném produktu. A pokud chcete jít ještě více do hloubky, rozhodně se před návštěvou Festivalu Evolution podívejte na programovou nabídku. 

Odborníci z řad lékařů a výživových poradců se zaměří na zdravou stravu a zdravý životní styl a doporučí nám mimo jiné, jak se vyhnout rizikům současného způsobu stravování. Odborníci, kteří se zaměří na kvalitu a složení potravin a dalších výrobků, nám poradí, jak se vyznat v etiketách, jak rozeznat opravdu kvalitní výrobky a jaké mají zdravotní přínosy či rizika výrobky, které běžně kupujeme. Nejen pro ty, kteří hledají novou inspiraci do kuchyně, jsou určeny přednášky a besedy o různých výživových směrech. Ke zdravému životu neoddělitelně patří i pohyb a na Festivalu Evolution tak budou k vidění ukázky cvičení, které posilují tělo i mysl. Návštěvníci bez ohledu na věk, váhu či zkušenosti si budou moci zdarma vyzkoušet jógu pro dospělé i pro děti, taiči, indický tanec, atd. 

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů najdete na webových stránkách www.festivalevolution.cz.

-komerční sdělení-
foto: Festival Evolution

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *