Studuje vaše dítě medicínu? Překvapte ho zajímavým dárkem

Dostal se váš potomek na medicínu nebo už má dokonce po promoci? Obdarovat medika respektive začínajícího lékaře něčím, co ho zaujme, může být pro jeho blízké docela těžké. Pokud si ani vy nevíte rady, nechte se inspirovat našimi tipy?

Fonendoskop

Základním vybavením téměř každého profesionála je fonendoskop. Poslechnout si srdce, dýchání a jiné žádoucí a nežádoucí zvuky v těle je pro doktora nezbytností. Pokud vašemu potomkovi darujete právě fonendoskop, prokážete mu tím velkou službu. Kvalitní fonendoskop vydrží velmi dlouho. Na výběr máte z nejrůznějších modelů a značek. Barevné fonendoskopy, digitální Littmann fonendoskopy nebo fonendoskopy určené pro různé specializace, jako pediatrický či kardiologický fonendoskop. 

Tématické plagáty

Zajímavým dárkem, a to především pro začínajícího studenty medicíny, mohou být různé tematické plakáty znázorňující anatomii lidského těla nebo jednotlivých jeho částí či orgánů. Takéto postery poslouží jednak jako extravagantní doplněk pokoje, ale především se z nich může student každý den učit anatomii hned, jak ráno vstane z postele. 

Naučné aplikace

Nejde sice o materiální dárek, určitě tím ale svému novopečenému studentovi uděláte radost. Moderní naučné aplikace reflektují dnešní dobu, když už se lidí, raději než z knížek, učí prostřednictvím chytrých zařízení. Profesionální anatomické aplikace jsou relativně drahé, stojí necelé tři desítky eur a více. V případě potřeby je k ní třeba přikoupit další nadstavby, které ukáží například i pohyb svalů, nebo patologické změny v případě některých nemocí. Program tak určitě zaujme i zkušeného lékaře, který už má zkoušku z anatomie dávno za sebou.

Foto: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *