Sušenková LolliPopz mánie

Laura, Ela, Nikki a Pája, čtyři bláznivé holky, které baví tancovat a zpívat a které především děti znají jako hudební skupinu LolliPopz, mají své vlastní sušenky, a to hned dvoje! Děti tak mohou mít produkt od svých idolů a rodiče zase radost, že děti mlsají zdravě. 

Biopekárna Zemanka má ve svém portfoliu dětskou řadu bio sušenek, a tak spolupráce zapadá do filozofie značky, což potvrzuje i Richard Němec, výkonný ředitel společnosti: „LolliPopz jsou fenoménem na sociálních sítích a jejich koncerty jsou často vyprodané. Zároveň si uvědomující svůj vliv na děti – své fanoušky, kterým chtějí jít příkladem, a proto hledali vhodný produkt, se kterým propojí své jméno.“

Sušenky máslové a kakaové jsou k dostání v prodejnách hraček Sparkys nebo Bambule, ale také na akcích, kde vystupuje skupina LolliPopz.

„Jako táta vítám, že když děti žadoní o dárek od svých dětských idolů, mohu s klidným svědomím sáhnout po sáčku bio sušenek. Máme pak radost všichni,“ dává tak tip rodičům na malý dárek, Richard Němec.

O společnosti Biopekárna Zemanka

Biopekárna Zemanka byla založena v roce 2006 v malé obci Oříkov u Sedlčan ve Středních Čechách s vizí obohatit český a zahraniční trh o produkty, které budou vyráběny poctivě a z bio ingrediencí té nejvyšší kvality. Všechny produkty, které zde vznikají, se zrodily z originálních rodinných receptur, ve kterých rozpoznáte 40 let praxe a lásku k profesi paní Věry Zemanové. Ročně se zde vyrobí přes 180 tun pečiva a produkty se vyvážejí do 11 zemí v Evropě. Biopekárna Zemanka je držitel mezinárodního certifikátu IFS (International Food Standard), veganské licence od společnosti The Vegan Society, bezlepkové licence od Sdružení celiaků České republiky a Fairtradové licence programu kakao. V Biopekárně Zemanka jsou též uplatňována pravidla ekologicky šetrného provozu. K úklidu jsou používány pouze ekologické čisticí prostředky, recyklované kartony a papíry a energie pochází pouze z obnovitelných zdrojů.

www.biopekarnazemanka.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *