Tipy na dárky pro muže

Ach ti muži! Co chtějí, si obvykle koupí sami a my si pak nevíme s výběrem dárků rady. Každý muž má jiné zájmy a jiná přání, jisté však je, že s ponožkami nebo pyžamem radost neuděláme žádnému muži. Jaké dárky by je mohly potěšit? Máme pro vás hned 4 tipy.

Tantrická masáž

Jaké techniky se při tantrické masáži používají nelze říci jednoznačně. Každý tantrický salonu má jiné postupy. Součástí každé tantrické masáže však je uvítací rituál, relaxační část masáže, masáž intimit, případně rozvádění sexuální energie do těla a zakončení masáže.

Pro mnohé ženy je toto naprosto nepřípustný dárek. Ovšem ty, které chtějí být partnerkou roku by s tímto dárkem neměly váhat. Úspěch u nestydlivých jedinců zaručen!

Hra

Muži si rádi hrají a dnešní top hry jsou ty na pc či na konzoli. Pokud jej pak od toho nebudete vyhánět, potěšte ho hrou. Pokud máte doma konzoli, vyberte nějakou herní novinku na ni. Radost mu ale jistě udělá pc hra, ať už to bude horká herní novinka nebo hra, u které trávil mládí. Muži si rádi zavzpomínají.

Miluje váš muž deskové hry? Pak přece není nic jednodušší, než vybrat tu, kterou ještě nemá, nebo doplnit některou ze stávajících her o rozšíření.

Manžetové knoflíčky

Obléká váš muž do práce oblek? Pořiďte mu manžetové knoflíčky s jeho iniciály. Manžetové knoflíčky jsou módním doplňkem stejně jako hodinky.

Nůž

Každý správný muž musí mít nůž. Nikoli ten kuchyňský, ale ten, který by mohl použít na chalupě nebo v lese. Do dílny muži jistě ocení nůž s vysouvací čepelí. Chybět by mužům neměl ani kapesní multifuknčí nůž. Na výběr je nepřeberné množství.

Sandra Špačková
foto: picjumbo.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *