Zajímají vás novinky ze světa módy a kosmetiky? Nenechte si ujít veletrh FOR BEAUTY

V roce 2020 bude veletrh FOR BEAUTY opět největším veletrhem ve svém oboru v České republice a jediným beauty veletrhem v Praze. 

FOR BEAUTY díky pestré škále vystavovatelů nabídne výběr toho nej přesně pro Vás a vzhledem k zajímavým veletržním slevám navíc ušetříte. Těšit se můžete také na bohatý doprovodný program. Chybět nebudou módní přehlídky, na pódiu vystoupí přední expertka na vývoj kosmetiky Lenka Průšová, velmi atraktivní bude zajisté mezinárodní soutěž mezi holiči Barber Battle. 

Organizátoři veletrhu společně s vystavovateli již intenzivně pracují na přípravách veletrhu. „Pravidelně se účastníme veletrhu FOR BEAUTY již od našeho vzniku. Veletrh FOR BEAUTY je zásadním bodem v beauty průmyslu a jsem osobně moc ráda, že přečkal toto náročné období a na podzim se zase všichni setkáme,“ říká Markéta Davidovich, majitelka Make-Up Institute Prague.

Online předprodej vstupenek byl již zahájen. „Na webu veletrhu si je může nyní každý zakoupit se slevou z pohodlí svého domova,“ říká Martin František Přívětivý, obchodní a marketingový ředitel společnosti ABF. Vstupenky zakoupené na jarní veletrh zůstávají v platnosti na podzimní termín. 

Dvoudenní program v PVA EXPO PRAHA v Letňanech bude opravdu rozmanitý. Pokud se zajímáte o beauty novinky, rádi o sebe pečujete nebo podnikáte v oboru, termín 9. a 10. října 2020 by neměl ve vašem diáři chybět. Aktuální informace ohledně doprovodného programu jsou průběžně zveřejňovány na www.veletrhkosmetiky.cz.

– komerční sdělení-
foto: archiv veletrhu FOR BEAUTY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *