Havlíkova plážová taška – k moři, do přírody, na dovolenou, na víkend…

Nová plážová taška od Havlíkovy apotéky, se kterou můžete vyrazit kamkoliv. Vypadá naprosto skvěle. Pořídit si ji můžete na e-shopu či v kamenných obchodech od 14. července do 31. srpna 2021 (nebo do vyprodání zásob) za 862 Kč. Uděláte-li si radost a dopřejete si jedinečné organické produkty z letní Ochranné řady v hodnotě nad 1 800 Kč, dostanete tuto tašku jako dárek.

Až budete příště u vody, zpozorněte

„Když budete v létě u jezera, řeky, moře, oceánu, povšimněte si lesklého filmu, který plave na povrchu. Jde o zbytky opalovacích krémů, které se do vody dostanou pokaždé, když se krémem někdo namaže a následně se jde smočit. Každý rok do oceánů putuje až 6 000 tun nebezpečných filtrů z opalovacích krémů,“ vysvětluje Vivienne Nagy, jednatelka Havlíkovy apotéky a dodává: „Až 25 % složek obsažených v opalovacích krémech se do vody uvolní již po 20 minutách pobytu ve vodě. Běžné opalovací krémy obsahují škodlivé látky jako je oxybenzon, oktokrylen či směsice parabenů. Ty mají zásadně negativní dopad na korálové útesy, mořské řasy a ježky, mušle, ryby a delfíny, a proto je v mnoha zemích dokonce zakázané jejich používání.“ 

Vyzkoušejte Ochrannou řadu

Vyzkoušejte k přírodě šetrné produkty na opalování i po opalování od Havlíkovy apotéky. V Ochranné řadě najdete Opalovací emulze pro dospělé i děti, Opalovací krém na pleť a dekolt, Balzámy po opalování, Pleťový krém po opalování a Pleťovou masku po opalování. Produkty obsahují velmi důležitou aktivní látku Antileukine™ 6, extrakt z mořské „zlaté“ řasy Laminaria Ochroleuca, která pomáhá oddálit zčervenání a podráždění pokožky vlivem UV záření. Pokožku zklidňuje a pomáhá chránit její DNA před poškozením UV paprsky, zesiluje účinky ochranných SPF filtrů, pokožku skvěle hydratuje, navíc pomáhá redukovat vrásky.

Více informací naleznete na havlikovaapoteka.cz.

 

-komerční sdělení-

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *