Dětské chytré hodinky v češtině

Jsou zajímavou alternativou k mobilnímu telefonu. Pokud rodiče váhají, jestli mají svým dětem pořídit první smartphone, mají na výběr ještě další možnost. Moderní technologie mohou naše nejmenší doprovázet i jinak, nabízí se hodinky, které neslouží pouze jako časomíra. Mohou si je vzít ven s kamarády, ale i do školy nebo na zájmové kroužky. Nenápadné sledování pomocí mobilní aplikace je také plus. Děti budou pod dozorem, a přitom si jejich kamarádi nevšimnou rozdílu. Nikdo se proto nestane terčem posměchu a maminka s tatínkem budou celé odpoledne v klidu. Nic se totiž nestane!

Výdrž na jedno nabití je opravdu výborná

Mobilní telefon nižší kategorie je nutné nabíjet prakticky každý večer. Dětské chytré hodinky v češtině jsou ale jiné, na jedno nabití totiž vydrží v provozu až čtyři dny. Výdrž baterie na jedno nabití je tedy vynikající, přitom nechybí funkce, které má k dispozici i běžný smartphone. Tichý režim, možnost volat a poslat textovku rodičům, ale také využít praktické osvětlení při cestě domů. V základní nabídce je i praktický krokoměr. Jednoduše se propojí s mobilem rodičů, kteří mohou sledovat historii pohybu a mít všechno pod kontrolou. Nastavení je jednoduché a zabere maximálně několik minut, zcela bez ohledu na to, zda máte k dispozici operační systém iOS nebo Android.

Připraveno bude i SOS tlačítko

Děje se něco, co by si zasloužilo pozornost rodičů? Potom stačí stisknout SOS tlačítko, kterým si děti přivolají pomoc. Může to být malý úraz nebo jiná nepříjemnost, lepší je nic nepodceňovat a ozvat se. Je to vlastně vhodný systém i pro předškoláky, kteří jsou ještě na vlastní mobilní telefon příliš malí. Pro základní seznámení se jim totiž stačí pár chvilek. Pokud vás tato tematika zaujala, více informací je k dispozici na cel-tec.cz!

1 komentář: „Dětské chytré hodinky v češtině

  • 5. 7. 2022 (10:14)
    Permalink

    Také jsme jedny chytré hodinky našemu malému koupili, už je má dva měsíce a zatím neztratil, teď byhlížíme ještě pro dcerku, ta chce jiné. Nějaké doporučení, aby se líbily děvčeti?

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *