Za zážitky z jízdy na horském kole do rakouského Innbrucku – Crankworx již v červnu!

Crankworx, to je zážitek z jízdy na horském kole, který můžete již v červnu prožít s celou rodinou na vlastní kůži. Představí se zde také čeští jezdci, kteří patří mezi světovou elitu. Stejně tak budeme moct obdivovat odvážné bajkerky, které oproti mužským protějškům vůbec nezaostávají. Ideální příležitost pro dovolenou, ať už kolem či bez. 

Crankworx se zrodil v roce 2004 ve Whistleru a vyvinul se v mezinárodní sérii festivalů s mnoha zastávkami. Na Crankworx World Tour se sjíždějí nejlepší sportovci na horských kolech, aby se utkali v elitních soutěžích v různých disciplínách. Na festivalech Crankworx World Tour se konají závody pro amatéry, soutěže Kidsworx pro mladé jezdce, účastnické akce a oslavy kultury horských kol, a to vše při představení úžasných destinací. Nejbližší zastávkou festivalu horských kol je Innsbruck, a to ve dnech 15. – 19. června.

Proč právě Innsbruck?

Innsbruck v Rakousku nabízí atmosféru města a hor a vzkvétající kulturu horských kol. Lidé, kteří toto evropské město v srdci Alp nazývají svým domovem, jsou známí svou velkou kompetencí při pořádání významných sportovních akcí, včetně tří olympijských her (dvou zimních olympijských her a jedné zimní olympiády mládeže), Air + Style a mistrovství v trailovém běhu. Pro milovníky horských kol je v Innsbrucku a jeho okolí připraveno nepřeberné množství možností, od trailů přes rozšiřující se Bikepark Innsbruck až po celý okruh tyrolských bikeparků, které se nacházejí do 45 minut od města.

Crankworkx nabízí skvělou atmosféru pro malé i velké jezdce i nejezdce v nádherném prostředí Alp v blízkosti malebného histrického města. Proč nevyužít toho, že je tento svátek horských kol na dosah?

Pozor! Až do 12. června možnost zakoupení zvýhodněných vstupenek v předprodeji.

Kompletní informace o Crankworx na webu: https://www.crankworx.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *