Letní soutěž s Kosmetikou Capri

Soutěž byla ukončena. Správná odpověď: a).

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži. Výherce byl informován. 

Léto přichází, občerstvujte svou pleť zevnitř i zvenku. Dopřávejte si vitamíny, které nám příroda nabízí a dobře se starejte o svoji pokožku. Kosmetiku, která Vám s tím pomůže, vyhrajte nyní v naší soutěži s Kosmetikou Capri. Českou firmou, která vyvíjí a vyrábí přípravky plné vyživujících kozích surovin v prvotřídní kvalitě. 

Soutěžíme o balíček produktů značky La Chèvre

Značka La Chèvre od Kosmetiky Capri je na trhu téměř 30 let. Nabízí pleťové krémy, séra, masky, oční krémy, tělové i vlasové produkty. V naší soutěži můžete nyní získat skvělou Čisticí vodu a Oční krém. Oba produkty jsou jemné k Vaší pleti a očnímu okolí.

Pleťová voda La Chèvre 

Skvělá volba na léto. Je určena pro šetrné a hloubkové čištění pleti. Pokožku nevysušuje, uklidňuje, optimalizuje, tonizuje i osvěžuje.

Tato pleťová voda obsahuje pro pleť klíčovou kozí syrovátku obsahující PRO a PREBIOTIKA. Obnovuje rovnováhu pleti, posiluje mikrobiom a hydratuje do hloubky. Další složkou je Extrakt z Hamamelis virginia neboli Vilín viržinský z listů léčivého stromu má tonizační, antioxidační a anti-age účinky. Tyto listy obsahují tannin (3-10%), esenciální oleje a další flavonoidy i vzácné kyseliny. Indiáni používali kůru a listy této rostliny v lidovém léčitelství.

Oční krém La Chèvre 

Ideální pro vyhlazení a omezení tvorby vrásek. Vyživuje a zvláčňuje oční okolí. Kombinace tuku z kozího mléka, kyseliny hyaluronové a dalších aktivních látek hloubkově hydratuje a zmenšuje opuchliny a kruhy pod očima. 

Tento oční krém je výjimečný svým složením. Obsahuje tuk z kozího mléka obsahující PRO a PREBIOTIKA obnovuje rovnováhu jemné a tenké kůže v očním okolí, okolí očí je pak vláčné, jemné a nepůsobí unaveně. Dále je zde obsažena Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, která hloubkově hydratuje jemnou kůži okolo očí. Ceramidy brání vysychání očního okolí. Vitamín A chrání kůži v okolí očí před předčasným stárnutím.

Jak se zapojit do soutěže? Stačí správně odpovědět na tuto otázku: 

V této soutěži můžete získat špičkovou kosmetiku značky LA CHÈVRE od firmy Kosmetika Capri, která:
a) dále také vyrábí a vyvíjí přípravky značek LE CHATON  a CAPRAMEDIC
b) žádné další značky nevyrábí

Nápovědu hledejte na www.kosmetikacapri.cz

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz.

Soutěž probíhá od 3. do 9. 6. 2024.

Výhercem se stane 100. správně odpovídající soutěžící. Výherce bude informován e-mailem. Výhra bude po dohodě předána osobně nebo poštou. 

Pravidla soutěže

Přejeme hodně štěstí a báječné léto

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *