Schminka – česká kosmetika pro radost i krásu

Líčení patří u většiny žen ke každodenní činnosti. Aby také ne, dekorativní kosmetika podtrhuje naši krásu a podporuje sebevědomí. Ten pocit, když si po nalíčení s radostí řekneme: „sluší Ti to”, za pár minut u zrcadla zkrátka stojí.

Zatímco u potravin jsme si již zvykly dívat se, odkud zboží pochází, u kosmetiky, kterou aplikujeme přímo na kůži, tomu tak doposud není. Je to škoda, máme totiž být jako Češi na co hrdí. Česká kosmetika totiž směle konkuruje té zahraniční. 

Česká kosmetika není jen o jedné značce

Když se řekne úspěšná česká kosmetika asi každé z nás se vybaví růžovo bílé logo, které již spoustu let můžeme vídat v obchodních domech a drogeriích. 

Proč se ale v systému nepodívat ještě hlouběji, tedy do společnosti, kde se některé z oněch oblíbených kosmetických produktů vyrábějí. 

Jednou z takových je česká výrobní společnost Golden Line, výrobce vlastní kosmetiky značky Schminka. Kosmetiky, která se vyrábí z větší části ručně, a to v Horkách u Čáslavi. Za její výrobou stojí MUDr. Jana Cibulková a nabízí pestrou a stále se rozšiřující kosmetickou řadu. 

Perličkové pudry jsou vzácností

Jana Cibulková stojí za výrobou celého porfolia značky, nejvíce jí ale podle jejích slov daly zabrat perličkové pudry. Tedy výrobky, které jsou na světovém trhu spíše raritou. Kvůli velké náročnosti na výrobu se jejich produkci věnuje jen malé procento kosmetických firem. Značka Schminka ale mezi ně patří a ve výrobě plně funkčních perličkových produtků prakticky nemá konkurenci. 

Perličkové tvářenky a bronzery Schminka jsou k dostání hned v několika odstínech. Ovšem pozor, nevyhovují-li vám už sestavené tónující perly, můžete si je sestavit sama dle svého vkusu v této sekci.  

Schminka – kompletní dekorativní péče

Schminka nabízí produkty nejen na tvář. Péči můžete prostřednictvím balzámu s konopným olejem dopřát také svým rtům, stále po ruce můžete mít korekční tyčinku na nedokonalosti pleti. Za povšimnutí jednoznačně stojí také oční stíny Baked Wet&Dry. Stíny, které lze aplikovat na sucho i na mokro. 

Věděla jste, že… technologie baked je docela speciální a že je nesrovnatelně náročnější než presované stíny, se kterými se většinou setkáváme? Jedná se o náročnou techniku, kdy je potřeba udržet barvu na destičce a nechat projít pecí tak, aniž by nepřišly o své vlastnosti, nerozpadly se nebo naopak neztvrdly. Vyrobit kvalitní stíny je zkrátka řemeslo.

Tip redakce: Nanesete-li stíny prstem či navhlčeným štětcem, získají metaličtější vzhled, a dokonce vydrží o něco déle. 

A jak by se vám líbil pudr, který se po namočení promění v lehký make-up? Že by se vám líbil? Pak se mrkněte na řadu baked pudrů na webu www.schminka.cz

komerční sdělení
foto: Kateřina Umová pro Schminka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *