Tip na zimní péči o vaše tělo: Vyzkoušejte vysoce výživné produkty s kozím máslem

Zima dokáže vysušit pokožku celého těla natolik, že ztrácí pružnost, pevnost a jemnost. Pokožka těla i dekoltu může být málo vyživená a dehydrovaná. Naše ruce a nohy vysušené až popraskané. Co s tím? Jaké produkty používat, aby naše pokožka byla i v zimě zdravá a krásná?

Zaručeným receptem jsou přípravky obsahující kozí máslo. Máslo z kozího mléka působí totiž velmi příznivě na pokožku, kterou vyživuje, zvláčňuje a zjemňuje. Navíc je přírodním zdrojem vitamínu A a D, které naše tělo především v zimě potřebuje. Dále by měly produkty obsahovat dostatečné množství tukových látek, vitamínů a minerálů. „Vybírejte produkty s vysokým obsahem antioxidantů. Ty si velmi dobře poradí s volnými radikály a brání naši pokožku před okolními vlivy. Přípravky používejte hutnější s vysokým podílem hydratační složky,“ radí Ing. Jitka Poláková, ředitelka firmy Kosmetika Capri vyrábějící produkty z kozích surovin.

Tělo a dekolt

Celou zimu se poctivě mažte, mažte, mažte. Tělový krém s kozím máslem a bylinkami značky La Chèvre je k tomu ideální. Obsahuje vysoké množství účinných hydratačních, zklidňujících a zpevňujících látek. Pomáhá dlouhodobému zpevnění a hydrataci pokožky, zlepšuje její vzhled a má ošetřující účinky na podrážděnou a vysušenou kůži. Tento tělový krém obsahuje komplex přírodních látek, bylinných extraktů a kozího másla, který zajišťuje obnovu přirozené rovnováhy pokožky a tím zpomaluje stárnutí. Krém je navíc vhodný k prevenci vzniku strií. Kromě kozího másla obsahuje bylinné extrakty z rozmarýnu, chmelu, šalvěje, vilínu, přesličky, borovice, pupečníku a citronu, zinek a vitamin E. Přípravek aplikujte na pokožku dekoltu a celého těla pravidelně denně (3/10 g) kdykoliv, nejlépe po koupeli, či sprchování a jemně vmasírujte.

Ruce a nohy

Vyživujte své ruce a nohy poctivým krémem, který je těmto částem těla přímo určený. Jedinečný Výživný krém na ruce a nohy s kozím máslem značky La Chèvre je ideální. Kromě toho, že působí na suchá a popraskaná místa, upravuje také mikrobiom pokožky, což je především u rukou velmi důležité. Jednak jsou vystaveny mrazu a sněhu, a dále pak různým saponátům a čisticím prostředkům při mytí nádobí a úklidu. Krém je vhodný pro všechny druhy pokožky a velmi rychle se vstřebává. Je plný důležitých antioxidantů, vitamínů a ceramidů bránících vysychání pokožky. Obsahuje fosfolipidy v přírodním stavu, které mají antibakteriální vlastnosti. A pak samozřejmě zmiňované kozí suroviny, a to kozí máslo a syrovátku. Přípravek se nanáší několikrát denně dle potřeby, dobře se roztírá i vsakuje a perfektní je na nehtová lůžka, která chrání a vyživuje zároveň.

Kosmetika Capri je česká firma s tradicí

Ve svých recepturách využívá primárně české a evropské suroviny z kozího mléka, na jejichž základě vyrábí špičkové produkty pečující o pleť, tělo a vlasy. Českým ženám, které hledají opravdovou kvalitu, nabízí tři značky: La Chèvre, Le Chaton a Capramedic. Jejich základem je vysoký podíl kozího mléka, másla, syrovátky a kolostra. A vyvážená kombinace vitamínů, minerálů, ceramidů, léčivých rostlin a bylin.

Prozkoumejte e-shop: www.kosmetikacapri.cz, stojí za to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *