Řekni to s Onclé: Něžná a laskavá, zároveň odvážná a vybízející ženy ke sdílení. Taková je česká organická kosmetika Onclé

V česku vniklo za posledních pár let poměrně dost zajímavých kosmetických značek. Ale taková, která spojuje všechny generace žen a miminek je jen jedna. Řeč je o české značce Onclé, která s láskou vyvíjí produkty pomáhající tvořit ty nejkrásnější návyky v péči o sebe a své tělo. Onclé symbolizuje lásku, čistotu, harmonii a krásu duše i těla.

„Nejlepší ochranou, kterou může žena mít, je odvaha, řekla již v 19. století americká bojovnice za práva žen Elizabeth Cady Stanton. S tím velmi souzníme a budujeme komunitu žen, ve které se všechny mohou svěřit se svými životními příběhy a inspirovat i motivovat tak ostatní,“ říká Marcela Kubátová, vytvářející esenci značky Onclé.

Řekni to s Onclé 

Marcela prozrazuje, jak vznikl nápad na budování komunity „Řekni svůj příběh s Onclé“: Naším přáním je spojovat ženy a také je podporovat. Ukazovat jim možný směr zdravého, ale rozumného životního stylu, péče o sebe a své děti. Chceme spojovat všechny generace žen a podporovat jejich hodnoty. Naším cílem je vytvářet bezpečné prostředí ke sdílení příběhů a tím se vzájemně inspirovat, jak být silnější, odvážnější a přitom jemné, ženské a autentické.

Ženy, které používají značku Onclé, jsou jedinečné 

Ozývají se nám ženy s neskutečnými příběhy. Už velmi mladé dívky pochybují o svém těle. Každá prochází dospíváním, které si nese změny ve tvaru postavy. Pak na většinu žen čeká sice radostné těhotenství, ale s tím spojené i méně radostné přibývání na váze. Následuje mateřství plné těch nejrůznějších nálad, od přílivů euforického štěstí až po obrovské únavy a vyčerpání. Samozřejmě je tu i období menopauzy spojené s hormonální nerovnováhou. Jsme rádi, že můžeme sdílet příběhy žen o tom, jak se se všemi fázemi života vyrovnávají a jak se učí milovat své tělo v každém období.

Jak se připojit a spoluvytvářet hodnoty Onclé?

Každá žena na sobě pracuje během celého života. Hodnoty se vyvíjí spolu s námi a defacto

o nás říkají, jací jsme. Hodnoty si vytváříme také podle zkušeností, co nás v životě potkalo a následně formovalo. Hodnotami, které uznáváme my jsou sebeláska, emoce, loajalita, úcta, jedinečnost, cílevědomost, ženství. Jaké jsou ty Vaše? Každá z nás má svůj příběh a my budeme rádi, když ho budete s námi sdílet na instagramovém či facebookovém profilu do zpráv pro motivaci ostatních žen. Každou z Vás, která se s námi podělí, odměníme v podobě produktů Onclé. Už teď se těšíme.

Onclé pomáhá ženám zamilovat se do sebe

Onclé spojuje přírodu a moderní vědu. Díky tomu mohla vzniknout kosmetika s vysokým obsahem jedinečných aktivní látek, přírodních složek a BIO olejů. Pro ženy jsou k dispozici dvě základní řady. Tou první je Biorganic, která je zaměřena na péči o pokožku celého těla včetně intimních partií. Je důležité dopřát si čas a přistupovat k sobě velmi jemně. Tou druhou je Dámská řada specializující se na tvarování postavy a získání krásných křivek bez celulitidy a strií.

Onclé propojuje maminky a miminka

Dětská pokožka je ta nejcitlivější a nejjemnější věc na světě. Každá maminka se stará o své děťátko, jak nejlépe umí. Rozhodně hledá bezpečí a jistotu, že kosmetika dětské pokožce prospěje. Především složením, ale také konzistencí i vůní. Značka Onclé dbá na všechny aspekty najednou. Dětská řada ze šípkového oleje je toho důkazem. Vůní propojuje maminku a miminko. Vybrané suroviny ručí za to, že je pokožka děťátka v bezpečí. Navíc klidná, sebevědomá a spokojená maminka vytváří to správné zázemí. 

Výrobky Onclé jsme připravovali pro sebe a své děti

S velkou dávkou lásky a zodpovědnosti. Věříme totiž, že i my, Češi, umíme vyrábět vysoce kvalitní a krásné věci, na které můžeme být právem pyšní. Proto jsme všechny naše výrobky vyvíjeli v Čechách a také je zde, s ohledem na životní prostředí, vyrábíme. Spojili jsme sílu přírody a moderní vědy a vytvořili kosmetiku, s vysokým obsahem jedinečných aktivních látek, přírodních složek a BIO olejů, které pečují o pleť a pokožku celého těla.

www.oncle.cz 

https://www.instagram.com/oncle_cz/

https://www.facebook.com/Onclecz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *