3 tipy na kosmetiku pro pány s originálními názvy a jedinečným složením

Také muži o sebe potřebují pečovat. Sami si to ale často nepřipouští, a tak je na nás ženách, abychom jim poradily, třeba i ve výběru vhodné kosmetiky. Snad každá žena u nás již zná Havlíkovu apotéku – českou firmu s tradicí, která si zakládá na bezkonkurenční kvalitě svých produktů.

Produkty z Apotéky v sobě spojují moderní vědu, organické suroviny, receptury prověřené časem a dávnou historii bylinek, které od pradávna měly známé léčivé účinky. Na ingredience a jejich kvalitu, které Apotéka používá při výrobě kosmetiky, je kladen nekompromisní důraz. Lokální bylinky si sami pěstují ve vlastních eko zahradách v Chářovicích a ty, které v Česku nerostou, získávají od certifikovaných dodavatelů v té nejvyšší možné kvalitě.

Jejich produkty by tak neměly být přehlíženy ani pány. Co pro ně Havlíkova apotéka nabízí?

Umýt, oholit a jít – super potravinové čisticí sérum pro muže 

Stejně jako vyživujeme naše tělo zevnitř, je potřeba vyživovat také naši pleť, aby byla dlouho mladá a pevná. Jedině čistá pokožka je zdravá a schopna do sebe absorbovat další živiny, které jí dáváme. Čistění je nejdůležitější krok v péči o pokožku.

Umýt, oholit a jít je čisticí a holicí gel pro pány. Smývá nečistoty, uzavírá póry, zklidňuje po holení. Hodí se pro pleť podrážděnou, zatěžovanou stresem a negativními vlivy okolí. Gel vhodný pro každého muže k šetrnému každodennímu čištění pleti. Skvěle se hodí i jako gel na holení. Účinné složky: Fucocert®, meduňka, okurka, brambora, heřmánek římský, bertrámovec.

Více o produktu Umýt, oholit a jít zde.

Pohled lovce – oční krém pro muže

Pro dravý a energický pohled každého muže. S obsahem rostlinného taurinu, mateří kašičky, rakytníku a rozmarýnu. Oční krém pro muže, který působí jako „rostlinný energeťák“ pro kožní buňky a byl speciálně vyvinut pro příliv nové energie pro oční okolí, hloubkovou hydrataci a redukci jemných vrásek. Pro moderní muže, kteří potřebují dodat svému pohledu novou energii a šarm lovce a mají odvahu o sebe pečovat.

Více o produktu Pohled lovce zde.

Vše pro úspěšný den – sprchový gel pro muže 

Gel je vynikající pro péči o celé tělo. Jeho složení je vhodné i pro citlivější typy pokožky, které napomáhá udržovat správné pH a při pravidelném používání obnovuje její přirozený kožní film. Lze jej použít i jako gel na holení či mýdlo na vousy. Šetrně pečuje o povrch vlasu, zaceluje jej a dodává mu vláhu. Obsažené aktivní látky navracejí rovnováhu pokožce hlavy, zmírňují její napětí a zamezují svědění. Osvěžující vůně s nádechem eukalyptu, vavřínu a pomerančového květu provoní každou vaši koupel.

Více o produktu Vše pro úspěšný den zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *