Přeneste své hrdiny z filmového plátna k vám do obýváku. Seznamte se se sběratelskými soškami od Iron Studios

Marvel, DC Comics, Disney, Star Wars – kultovní názvy, pod kterými si okamžitě vybavíme filmy či komiksy plné superhrdinů nebo legendárních postav známých po celém světě. Propadli jste vy nebo vaši blízcí jejich přitažlivé síle? Pak vás zaručeně uchvátí originální sběratelské sošky od Iron Studios. 

Sběratelství je vášeň, která často určuje, kým jsme, co máme rádi a na čem si zakládáme. Navíc je známé, že to, co do sbírek investujeme, se nám může mnohonásobně vrátit. Do popředí se dostává sběratelství nejrůznějších předmětů, jejichž hodnota se navyšuje časem, třeba až za několik desetiletí. Příkladem mohou být některé vintage sety oblíbené stavebnice Lego, jejichž cena se z původních 25 USD vyšplhala v průběhu čtyřiceti let až na 10 400 USD, nebo speciální sběratelské kolekce Lega, jejichž cena s časem také poroste. Do této kategorie také můžeme přidat různé sběratelské modely aut. Sběratelství v tomto oboru se považuje za nový trend. Může začínat už u dětí. A tak, jak se z dětí stávají teenageři a z teenagerů dospělí, roste i hodnota sběratelských předmětů. Sošky od Iron Studios jsou dalším atraktivním sběratelským artiklem a jasným důkazem toho, že pro vášeň k určitým filmům či komiksům jsou lidé ochotni investovat nemalé částky. A čím jsou tyto sběratelské sošky jedinečné?

Identická totožnost především 

IRON STUDIOS vznikly již v roce 2012 v brazilském São Paulo. Od té doby tahle šikovná kreativní parta vytváří do posledního detailu vyladěné sběratelské sošky. Vše začíná již pečlivým výběrem určité scény oblíbeného filmu nebo série. Celá figurka je navržena designérem tak, aby byla identická filmové postavě a jejímu pohybu nebo situaci v konkrétní scéně. Hodnotu sošek utváří také spolupráce s věhlasnými umělci, kteří se podílejí na designu figurek, jako například komiksový autor Ivan Reis. 

Široký výběr a sběratelská kvalita

V současné době může být firma Iron Studios dostatečně hrdá na její již slušně vybavenou produktovou nabídku. Jásat tak mohou fanoušci Marvelu, DC, Hvězdných válek, Harryho Pottera nebo Jurského parku. Zkrátka všichni milovníci soudobé i klasické popkultury. Pro Iron Studios je zásadní, aby jejich výrobky byly opravdu dokonale provedené a kvalitní. Všechny sběratelské sochy jsou tak ručně malované. Z realistických sošek vyrobených v různých měřítkách 1:20, 1:10, 1:6, 1:4 a 1:3 si mnozí sběratelé skládají i působivá diorámata, která přesně navozují atmosféru vybrané scény.  

Z nabídky Iron Studios si můžete pořídit první vlaštovky již od 4 000 Kč a svoji sbírku postupem času rozšiřovat. Zkušení sběratelé a fanoušci naopak ocení limitované sošky, jejichž cena se může blížit i sto tisícům Kč. Takovéto figurky, kterých bylo vyrobeno jen pár kusů, mají skutečný sběratelský potenciál, jelikož to, co lze na trhu sehnat v omezeném množství, roste na své hodnotě. 

Konec nudným a všedním koutům

Sošky od Iron Studios jsou specifické pro svou autentičnost, díky které si fanoušci přenášejí oblíbené scény až domů, do kanceláře či jakéhokoliv interiéru. Sny a fantazie se tím probouzí, což podporuje seberozvoj. Navíc svým vzhledem jsou sošky velice atraktivní, a tak dokážou proměnit každé obyčejné místo v pokoji v designový koutek. 

Dárek pro sebe nebo své blízké

Iron Studios se pečlivým výběrem snaží zaujmout opravdu každého. Od těch, kterým soška jednoduše udělá radost, přes začínající sběratele až po ty ostřílené. Ať už chcete pořídit sošku sobě, nebo ji věnovat jako dárek, vyplatí se počkat na ty, po kterých toužíte. 

Představujeme několik oblíbených sběratelských sošek: 

Spider-Man Legacy Replica 1:4 – Spider-Man: Far From Home

Tato unikátní soška z limitované sběratelské edice od legendárních Iron Studios je inspirována filmem Spider-Man: Daleko od domova. Představuje dynamický souboj Spider-Mana s taktickými drony. Tato úžasná figurka ve velkém měřítku 1:4 je vysoká cca 60 cm a váží 16 kg. Je ručně malovaná, vyrobená z umělého kamene a je doplněná o LED světelný efekt. Patří do limitované sběratelské edice a zakoupit ji můžete například na e-shopu Jabadaba.cz. 

 Batman Deluxe Art Scale 1:10 – Batman Return

Oddaný ochránce Gotham City

Iron Studios pyšně představují sošku Batmana, která je inspirovaná původní verzí z roku 1992 režírovanou Timem Burtonem. Ochránce města společně s policií bojuje proti zločinu v Gothamu. Temný rytíř odpovídá na bat-signál vyslaný komisařem Jimem Gordonem. Tato jedinečná soška v měřítku 1:10 je ručně malovaná, vyrobená z umělého kamene polystone a je součástí limitované sběratelské edice. Zakoupit ji můžete na e-shopu Jabadaba.cz.

Captain America Ultimate BDS Art Scale 1:10 – The Infinity Saga

Avengers Assemble

Soška z dílny Iron Studios je inspirovaná nezapomenutelnou scénou, ve které legendární kapitán Steve Roger, držící štít zničený Thanosovou silou, konečně pronesl slavný bojový výkřik: „Avengers Assemble“. Sošku z řady Infinity Saga vytvořily legendární Iron Studios ve spolupráci s Marvel Entertainment. Soška je vyrobená v měřítku 1:10 z materiálu polystone, což je umělý kámen, a je ručně malovaná. Je součástí limitované sběratelské edice a zakoupit ji můžete na e-shopu Jabadaba.cz.

Thor Ultimate BDS Art Scale 1:10 – The Infinity Saga

Bůh hromu

Na základně představující bitevní pole, Iron Studios přináší sošku Thora, prince Asgardu, který drží své mystické kladivo Stormbreaker a nechybí mu ani Mjolnir. Thor se stal jedním z nejoblíbenějších Avengerů a samozřejmě jedním z nejmocnějších hrdinů. Figurku z řady Infinity Saga vyrobili legendární Iron Studios ve spolupráci s Marvel Entertainment. Soška je vyrobená v měřítku 1:10 z umělého kamene polystone, je ručně malovaná a patří do limitované sběratelské edice. Dokonce má i vyměnitelnou ruku. 

Batman Knightmare – Zack Snyder’s Justice League 2, v předobjednávce 

Neoblomný hrdina

Legendární Iron Studios přináší sochu Knightmare Batman z Ligy spravedlnosti ve verzi režiséra Zacka Snydera, inspirovanou paralelním dějem možné budoucnosti. Socha z dílny Iron Studios ve velkém měřítku 1:4 je 58 cm vysoká a váží neuvěřitelných 10,7 kg, je ručně malovaná, vyrobená z umělého kamene polystone. Na tuto úžasnou figurku z limitované sběratelské edice si již nyní můžete zadat předobjednávku na e-shopu Jabadaba.cz. K dispozici bude v lednu 2023. 

Všechny sošky pořídíte na e-shopu Jabadaba.cz. Již brzy se můžete se těšit na soutěž o skvostnou sběratelskou sošku z dílny Iron Studios!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *