Podzim 2020 – co je v módě?

Také letošní podzim si žádá alespoň malou obměnu v šatníku. Co se letos bude nosit?

Dobrá zpráva je, že také letos je důraz kladen především na osobitost. Takže omezovat se nemusíte a můžete zůstat sama sebou v tom, co se líbí vám a v čem je vám dobře. Ale jsme ženy a ty zkrátka nějakou tu módní novinku k životu potřebují…

Trendy módní barvy jsou inspirovány všemi barvami podzimu, vévodit jim však bude barva hnědá, a to ve všech odstínech – latté, písková, čokoládová, ale zejména rezavá. Máte-li z předchozích let nějaké ty kousky ve žlutých a hořčicových odsteínech, rozhodně je nevyhazujte. S hnědou si tyto barvy totiž dobře rozumí, stejně jako klasiky bílá, černá i růžová, a skvěle doladí váš podzimní outfit.

Foto: kalhoty: Zara, kabát Mango, rouška: SOliver, boty: Tamaris, rukavice: Humanic

Podzimní dny budou sychravé a čím dál chladnější, myslete na své zdraví letos více než kdy jindy a buďte v teple. Chybět by vám neměl kabát v šedavých či hnědých odstínech sahající minimálně půlky stehen. Nebojte se vycpávek ani oversize velikostí. Pokud máte ráda nevšední modely, sáhněte po peleríně.

Suché a popraskané ruce nebudou v módě ani tento podzim. Takže v kabelce, nebo ještě lépe v batohu mějte kožené rukavice.

Jako slušivý doplněk letos nebudou vévodit šátky a šály, ale roušky. Neváhejte je kombinovat s denním outfitem.

Kalhoty se nosit budou, ale slim střih už nikoli. Nosit se budou spíše širší a kratší nohavice. Nezapomeňte ale na ženskost, volánky, nadýchané rukávy, ať už na šatech či halence..

Nezapomínejte ani na obuv. Stále se nosí kotníkové boty, ať už na podpatku či bez. Když zvolíte semišové, nešlápnete vedle a když kožené, tak jedině z eko kůže. Ekologie je totiž nejvíc.

Sandra Špačková
foto: unsplash & archiv firem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *