Jak komplexně ochránit a vyživit pleť v horkém létě? Zeptali jsme se Ing. Jitky Polákové, ředitelky firmy Kosmetika Capri

Máme za sebou horké letní chvíle a další nás ještě čekají. Naše pleť je sluncem přesušená a potřebuje novou vláhu, energii, a především pořádnou dávku výživy. Česká Kosmetika Capri vyrábí již 27 let vysoce kvalitní přípravky pro péči o pleť, tělo, vlasy plnou surovin z kozího mléka, tvarohu, syrovátky a kolostra. „Právě kozí kosmetika dokáže naši pleť v létě správně vyživit. Ta naše obsahuje správný poměr kozích surovin, léčivých rostlin, bylin a aktivních látek,“ říká Ing. Jitka Poláková.

Ale po kterých konkrétních produktech a proč nyní sáhnout? 

Pleťový krém TRÉSOR CRÈME – HIGHTECH LIFTING značky Le Chaton  

Patří mezi inovované produkty z naší manufaktury. Myslím, že je to takový současný „must have“, který stoprocentně doporučuji zařadit v horkých měsících do každodenní kosmetické rutiny. Ideální je, používat ho dvakrát denně. Ráno a večer na očištěnou pleť. Tento revoluční produkt vaši pleť zklidní a vyživí. Také ji zpevní a rozjasní. Obsahuje řadu aktivních látek. V první řadě kozí máslo, které příznivě působí na pokožku a dodá jí potřebnou dávku vitamínů A a D. Dále směs hydrolyzované ovesné bílkoviny, ATP a niacinamidu v butylenglycolu, který usnadňuje penetraci pokožkou, což je pro vstřebání živin klíčové.

Navíc obsahuje důležité látky jako jsou Laminaria Ochroleuca (extrakt ze Zlaté chaluhy) – zklidňuje pokožku, zabraňuje zánětlivým projevům kůže, působí proti stresu pokožky způsobený UV zářením. Spilanthol (extrahovaný z listů a květů Plamatky zelné) – přináší rychlý myorelaxační účinek, který omezuje obličejové kontrakce. Calycosin a Formononetin (z kořene Kozince blanitého) – posilují syntézu kyseliny hyaluronové v pokožce, která tak získává znovu svou pružnost a elastičnost.

Cena krému: 911 Kč / 30 g

Pleťový krém PLATINE D značky Le Chaton 

Alternativou pro vás může být úžasný pleťový krém Platine D. Nová Hightech formule s rozjasňujícím, zpevňujícím a antioxidačním efektem zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje pružnost a pevnost pleti a vytváří jemný ochranný film. Zvolit můžete jeden či druhý pleťový krém, ale také je můžete kombinovat.

Platine D obsahuje také řadu aktivních látek jako jsou deriváty olivového oleje. Ty jsou bohaté na minerály a vitamíny A a E, které stimulují činnost buněk produkujících kolagen a elastin. Tuk z kozího mléka příznivě působící na pokožku, kterou vyživuje, zvláčňuje a zjemňuje, obsahuje vitamin A. Extrakt z lístků olivovníku – hydratuje pleť a má anti-ageing efekt. Extrakt z mořské řasy Codium tomentosum – chrání před ztrátou kolagenu a elastinu, stimuluje metabolismus kožních buněk.

Cena: 947 Kč / 50 g.

Pleťový šampon značky Le Chaton 

Pleťový šampon je určen k dočištění a prozáření pleti. Pěna je velmi příjemná a čistí do hloubky. Je ideální ji používat vždy ráno a večer před tím, než se pustíte do další péče. Pravidelné a pečlivé čištění pokožky je klíčové pro zdravou pleť a tato pěna zajistí rychlý a efektivní účinek.

Dávku šamponu vymačkáte do mističky a vyšleháme pěnu. Štětcem naneseme na pokožku. Navlhčíme si ruce v teplé vodě a jemnými masážními tahy uvolníme nečistoty. Pěnu odstraníme vlhkou kosmetickou houbičkou.

Pěna taktéž obsahuje řadu aktivních látek jako je syrovátka z kozího mléka, která upravuje pH pokožky a zároveň pokožku hydratuje. Antioxidanty selen a taurin, které zvyšují odolnost pokožky proti UV záření.

Cena produktu: 311 Kč / 200 ml

Vyzkoušejte naše produkty na vlastní kůži, nebudete litovat, dodává k celému doporučení paní Poláková.

Kosmetika Capri je česká firma s tradicí

Ve svých recepturách využívá primárně české a evropské suroviny z kozího mléka, na jejichž základě vyrábí špičkové produkty pečující o pleť, tělo a vlasy. Českým ženám, které hledají opravdovou kvalitu, nabízí tři značky: La Chèvre, Le Chaton a Capramedic. Jejich základem je vysoký podíl kozího mléka, másla, syrovátky a kolostra. A vyvážená kombinace vitamínů, minerálů, ceramidů, léčivých rostlin a bylin.

Prozkoumejte e-shop: www.kosmetikacapri.cz, stojí za to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *