Soutěžte o knižní edici Kamarádky kamarádkám

Soutěž byla ukončena. Správná odpověď: b) od 15

Výherce již byl kontaktován e-mailem.

Všem účastníkům děkujeme za účast v soutěži.

 

Určitě ten pocit znáte – nikdo vám nerozumí, nechápe vaše starosti a problémy. Není nikdo, kdo by vám mohl poradit, a tak si připadáte na všechno tak nějak sama. Ale s novou edicí Kamarádky kamarádkám se to změní!

V knihách z této jedinečné edice najdete spoustu vtipných postřehů a tipů, jak přežít různé životní etapy, a to od žen, které si tím samým prošly před vámi a leccos se naučily. Své zážitky a poznatky nyní s humorem a nadsázkou předávají dál právě v nové edici Kamarádky kamarádkám.

Každá těhotná žena prochází na začátku střídáním nálad, pomalu se smiřuje s tím, že budoucího tatínka už nemůže vyměnit a že maminka to se všemi svými zaručenými radami myslí opravdu dobře. O tom, jak toto období prožívala manželka známého českého režiséra Ondřeje Trojana Bára Trojanová se dozvíte v prvním díle Deník rostoucího bříška.

A když tohle všechno ve zdraví přežijete, uběhne pár let a najednou před vámi místo vašeho děťátka stojí podivný tvor, se kterým je každá domluva marná. „Klid, matko!“ Na tuhle odpověď si koukejte rychle zvyknout. A taky na „„a co jako,“ případně „vo co de“. Jak s nadhledem zvládnout pubertu svých drahých potomků vám ve druhém díle Puberťák. Jak se nezbláznit a přežít poradí Klára Mandausová.

Věčný problém s nadbytečnými kily je tématem třetího dílu Jak zhubnout těch blbých 6 kilo. O své tipy se s vámi podělí Barbora Topinková, autorka knihy Z lehu k běhu. Pod jejím vtipným vedením zjistíte, jak se zbavit šesti dietních hříchů, a naučíte se u hubnutí myslet hlavou. Už teď jste bohyně, jasné? Ale můžete se stát navíc i bohyní o dvě čísla skladnější…

 

Zasoutěžte si nyní o edici Kamarádky kamarádkám!  Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí při závěrečném slosování.

Od jakého věku jsou knihy z edice Kamarádky kamarádkám doporučeny:
a) od 12
b) od 15
c) od 18

Nápovědu a další informace naleznete na: www.albatrosmedia.cz.

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz.

Soutěž probíhá od 15. do 21. 11. 2018.

Výhercem se stane 150. správně odpovídající soutěžící. Výherce bude informován e-mailem.

Výhra bude zaslána po dohodě předána osobně nebo zaslána poštou. 

Pravidla soutěže

Sponzorem soutěže je nakladatelství BizBooks.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *