Dámy pozor, blíží se Mezinárodní den mužů 

Mezinárodní den mužů připadá na 19. listopad už od roku 1999, teprve v posledních letech mu však přicházejí na chuť i Češi. Udělejte radost svým manželům, partnerům, otcům, dědečkům, bratrům, synům či kamarádům, třeba jen malou pozorností. 

Muži mají jiné preference

Zatímco nám ženám udělá radost den pro sebe, strávený v klidu u dobré knihy či oblíbeného seriálu, nebo v nákupním centru zakončený voňavou vanou nebo romantickou večeří při svíčkách, muži mají trochu jiná očekávání. 

4 tipy jak být za bohyni

Večeře při svíčkách potěší jen beznadějné romantiky, ostatní uvítají trochu více vzrušení. Oblíbené jídlo však potěší každého muže, když se na vaření necítíte, za bohyni můžete být i tak. Co takhle se dohodnout s jeho matkou a donést mu oblíbené jídlo od maminky? Jen si představte, jak by potěšilo vás, kdyby to pro vás někdo udělal.

Pokud můžete utrácet, darujte mu zážitek, velmi oblíbený je průlet ve větrném tunelu či projížďka v luxusním autě. Oba zážitky vyjdou na zhruba 15 stovek za pár minut, ale zážitek v nich zůstane ještě dlouho. 

Darujte mu poukaz na holení, stříhání či masáž. Takový dárek není jen pro metrosexuály. Existují specializované salony, kam ženy nesmí a kde k holení dostanou drink. Za takovou mužskou půlhodinku budou určitě jen rádi. O masáži ani nemluvě…

Pro potěšení muže ale nemusíte sahat do kapsy, někdy stačí být pozorná a vstřícná. Hraje onen muž rád hry, ať už na mobilu, pc nebo herní konzoli? Dopřejte mu celotýdenní večerní volno na hraní. Vyčistí si hlavu, vy tak získáte také nějaký ten čas pro sebe a pokud to bude znamenat, že bude celá domácnost a děti na vás, zmiňte se, že si podobné volno vyberete v březnu, na Mezinárodní den žen. Vyjít si ve vztahu takto vstříc, není na škodu, uvidíte, že v březnu si na to ještě ráda vzpomenete. 🙂

Sandra Špačková
foto: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *