Jakým dárkem potěšit muže na Valentýna?

Valentýn, svátek zamilovaných. Svátek, který si nachází své místo také v našich končinách. Ostatně proč ne. Proč na jeden den nezapomenout na všednost dní a nedopřát si s partnerem hezký den. 

Mužům se nedávají dárky snadno. Sotva je potěšíme vonnou svíčkou, květinou či šátkem. Pokud si vůbec nevíme rady, čokoládou nebo parfémem nic nezkazíme. Anebo si přečtěte naše tipy. 

Co dát muži jako dárek?
Láska prochází žaludkem – u mužů obzvlášť

K hezkému dni a potažmo večeru neodmyslitelně patří dobré jídlo. Večeře při svíčkách je tak ideální! Ústřicím neholduje každý. Doporučujeme neexperimentovat a raději vsadit na oblíbenou klasiku. Ovšem pozor, hodláte-li den zakončit romantikou, raději se vyhněte příliš těžkým jídlům, jako jsou knedlíky a zelí. Steak nebo tatarák bude mnohem vhodnější.

Spodní prádlo je důležitější než zbytek oblečení

Jak by se vám líbilo nové spodní prádlo? Jeden den se o něj podělíte s partnerem, ostatní dny se z něj můžete těšit sami. Zapomeňte na bavlněné bombarďáky a dejte přednost krajce či hedvábí a hlavně se nebojte barev a vzorů. 

Tip: Zvířecí vzory jsou zase v módě…

Vyrazte spolu za zážitkem

Mnoho mužů má rádo akci. Motokáry, úniková hra, trampolíny. Fantasii se meze nekladou, jen při výběru nezapomeňte, že by to mělo bavit vás oba. Bojíte se, že vás to vyjde draho? Podělte se o náklady s přáteli. Zkuste rande ve čtyřech. 

Udělejte si zážitek doma

Pokud máte s partnerem radši vnitřní aktivity, kupte deskovou hru. Udělejte si hezký večer při svíčkách a při hře. Ano, to nezní jako obvyklý dárek, ale o to je originálnější. K dostání jsou i hry s erotickým podtextem. Ty jsou jako stvořené pro svátek zamilovaných.

Pokud máte radši tradičnější dárky…

Nejen vášniví čtenáři nepohrdnou knihou. Vybírejte z partnerových oblíbených autorů. Pokud si nejdse jistá, zda již vše nečetl, sáhněte raději po úplných knižních novinkách. Mužům, kteří nemusí příliš beletrii, může udělat radost encyklopedie či odborná kniha. Rybaření, auto-moto, cyklistika, pěstování kaktusů aj.

Jaký tip se Vám líbí?

Martina Mlsná
foto: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *