Proč jít na Equal Pay Day i když jste na mateřské/rodičovské dovolené? Možná právě proto!

Letošní, v pořadí už 13. ročník pracovně zážitkové akce Equal Pay Day se nezadržitelně blíží. Opět nás čekají  inspirativní dny nabité novými informacemi a sdílením zkušeností z různých oborů. Pokud jste zrovna na mateřské nebo rodičovské dovolené a domníváte se, že tato akce není pro Vás, zbystřete! Opak je možná pravdou.

Jak jistě víte, když je šťastná maminka, je šťastné i dítě. Proto je důležité, abyste byla spokojená a cítila se sama sebou ne jen jako matka a manželka, ale hlavně jako žena, která ví, co od života chce. V rámci mentoringového dne, který připadá na sobotu 9. dubna, se budou v Clarion Congress Hotel Prague probírat nejen osobnostní témata jako je seberealizace, time management, hledání rovnováhy v životě, nebo jak pracovat se změnami ve svém životě, ale také témata týkající se návratu do pracovního prostředí. Témat, které se této oblasti dotknou, bude celá řada – mentees se společně s mentorkami zamyslí například tím, jak najít svou vlastní hodnotu, jak na sebeprezentaci či jak úspěšně komunikovat v rámci různých sociálních skupin a dosáhnout tak svého. Zvláště pak mentoring Terezy Ondrouškové z Raiffeisenbank na téma Návrat z rodičovské dovolené je příležitost, nikoli hrozba je maminkám šitý přímo na míru. Pro maminky, které nemohou v sobotu dorazit do Prahy, organizátorky akce z Business & Professional Women CR připravují online mentoring na neděli 10. dubna a připojit se budete moci odkudkoliv. 

Jak bylo řečeno výše, o zajímavá témata mentoringu nebude nouze, ale to není jediný přínos, který vám účast na EPD může dát. Setkání se bude kromě mentorek účastnit velká spousta žen z různých sociálních skupin, různého pracovního postavení a každá se svým vlastním jedinečným příběhem. Všechny tyto ženy zažívají své vzestupy a pády, které vás mohou inspirovat v řešení vašich vlastních životních cest. Spousta z nich je také matkami, které řešily, nebo stále řeší, stejná dilemata a problémy jako řešíte vy. 

V dnešní době je příležitostí k sebevzdělávání na mateřské/rodičovské dovolené velká spousta. Problém je spíše čas a energie se do něčeho takového vůbec pustit. Věříme, že tato akce a čas investovaný do sebe samé, Vás energií spíše nabije. Mentoringový den je akce, na které máte možnost nenásilnou formou načerpat spoustu informací a zkušeností. V příjemné atmosféře získáte nové kontakty, možná i přátele, a díky novým informacím získáte nadhled při řešení svých domácích i pracovních výzev – posunete se kupředu a získáte zpět své, mateřstvím poznamenané, sebevědomí.

Maminky vychovávající malé děti jsou velice důležitou sociální skupinou, ne-li tou nejdůležitější, pro příští směřování naší společnosti. Vždyť hodnoty, které předají svým dětem budou utvářet budoucí generace. Rádi bychom budoucnost podpořili a podíleli se na ní pomocí zvýhodněných vstupenek právě pro maminky na mateřské/rodičovské dovolené. Od 7. – 13.3. je možné využít akci 1+1 na vstupenky na mentoringový den. Vezměte kamarádku, užijte si holčičí den a investujte svůj čas do lepší budoucnosti sebe i svých dětí.

Pro portál ForFemina.cz sepsala Petra Drgová “potkáme se osobně na akci”. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *