Soutěžte o cukrovinky Milka a oslaďte si adventní čas

Soutěž byla ukončena. Správná odpověď: a) alpského.

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.

Výherci byli informováni e-mailem. Gratulujeme!

 

Předvánoční čas je časem dětského očekávání a těšení se na dárky a na mlsání s Vánocemi spojené. Pro dospělé je to mnohdy čas pořádného stresu. S obojím mohou pomoct cukrovinky Milka a na pultech obchodů se tak objevují adventní kalenáře, snowballs, santové, či kolekce plyšových hraček s nadílkou plnou alpské čokolády.

Zkuste štěstí v soutěži. Soutěžíme o Milka sněhové koule plněné krémem a roztomilé čokoládové Santy:

1. výherce získá Snowballs Milk/Oreo

Není nic krásnějšího než Vánoce na sněhu, které vykouzlí tu pravou adventní atmosféru. S čokoládovou cukrovinkou Milka SnowBalls Milk nebo Oreo budete zasněžené vánoční náladě zaručeně blíž. Nejjemnější mléčná čokoláda ve tvaru sněhových koulí plněná krémovou náplní z lahodného alpského mléka či sušenek Oreo potěší malé i velké labužníky. 

 

2. výherce získá 1 velkého Santu

Pověstný čokoládový 90gramový Santa od Milky má v čase adventu své právoplatné místo již několik let. Úsměv totiž dokáže vykouzlit na tváři i těm nejmlsnějším jazýčkům. Nejjemnější čokoláda z alpského mléka harmonicky dotvoří předvánoční atmosféru.

3. výherce získá 2x malého Santu

Čokoládoví 45gramoví Santové vykouzlí úsměv na tváři malým i velkým. Nejjemnější čokoláda z alpského mléka harmonicky dotvoří předvánoční atmosféru.

 

Jak se můžete stát výhercem? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku: 

Z jakého mléka se čokolády Milka vyrábějí? 
a) alpského 
b) beskydského
c) tatranského 

Soutěž probíhá od 9. do 15. 11. 2022.

Své odpovědi posílejte na e-mailem: soutez@netwebs.cz.

1. výhercem se stane 50. správně odpovídající soutěžící, 2. výhercem se stane 75. správně odpovídající a 3. výhercem se stane 100. správně odpovídající soutěžící. Výherci budou informováni e-mailem. Výhra bude po dohodě předána osobně či zaslána poštou.

Pravidla soutěže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *