Ucelená péče o pokožku nejmenších dětí plná něhy a bylinek 

Pocity lásky, bezpečí a klidu jsou jedním z nejdůležitějších potřeb pro miminko. Nejvíce snad v jeho prvních chvílích života, ale i v dalších měsících. Užívejte si tyto úžasné a neopakovatelné chvilky, kterými si vytváříte jedinečné rodičovské pouto s produkty Linteo Baby.

„Linteo Baby se zaměřuje na citlivou dětskou pokožku našich nejmenších už od narození. Všechny kosmetické produkty obsahují vzácný BIO měsíček lékařský, který má jedinečné hojivé účinky, napomáhá k regeneraci, obnově i zklidnění jemné dětské pokožky“, říká Marcela Kubátová, manažerka značky Linteo Baby a maminka dvou dětí.

Co si představit pod ucelenou kosmetickou péči o pokožku miminka? Máte-li k dispozici pečující produkty od jedné značky, které se vzájemně doplňují, násobíte jejich účinek a stále zůstáváte u stejné vůně, na kterou si Vy i miminko zvyknete a posílíte tím svůj kosmetický rituál. Značka Linteo Baby vyvinula proto 7 doplňujících se produktů: Jemnou pěnu do koupele, Mycí mléko a šampon, Olej po koupeli, Tělové mléko, Pleťový krém, Bezoplachový čisticí olej na tělo a zadeček, Ochranný krém na pokožku v oblasti plenek.

„Pečlivá hygiena je velmi důležitá zejména u miminek a batolat, která nosí dětské plenky celý den. Výběr kosmetických produktů je opravdu klíčový. Dbejte na to, aby produkty neobsahovaly alkohol, barviva či parfemace. Zaměřte se raději na čistotu přírody, kouzlo bylinek a dopřejte svému děťátku tu nejkrásnější něhu. My děláme vše proto, aby přesně tyto parametry kosmetika Linteo Baby splňovala,“ říká Marcela Kubátová a dodává: „Navíc jde o české výrobky se surovinami v BIO kvalitě, 100% přírodní, veganské, vyráběné v Lanškrouně.  

Linteo Baby je vítězem volby spotřebitele roku 2022. Program Volba spotřebitelů každoročně oceňuje nové a inovované výrobky na českém trhu. „Čtyři tisíce respondentů vybírá nejlepší novinku daného roku. Linteo Baby získalo ocenění nejlepší novinka roku 2022 a to hned ve 2 kategoriích – za plenky Linteo Baby Premium a za inovovanou řadu Dětské kosmetiky,“ vysvětluje Marcela Kubátová.

NÁŠ TIP: Bezoplachový čisticí olej na tělo a zadeček je skvělým pomocníkem pro rychlé a šetrné očištění miminka. Je to ideální pomocník hodící se do Vaší domácnosti, ale především na cesty. Tělíčko a zadeček miminka krásně vyčistí a zároveň hydratuje. Obsahuje BIO měsíček lékařský, Biolin P a vzácné přírodní oleje. Olejíček šetrně čistí, hydratuje pokožku a zabraňuje jejímu vysoušení. Rovněž podporuje přirozené zdraví pokožky. Čisticí olej naneste na tělo a zadeček a pomocí ubrousku pečlivě zbavte pokožku všech nečistot. Je skvělý pro každodenní péči o tělo, po koupeli nebo také osvěžení na vašich cestách. Před použitím protřepat.

www.linteo.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *