Víme, jak na celulitidu, strie i jizvy. Peeling a zpevňující produkty.

Jaro klepe na dveře. Otepluje se a my budeme ukazovat ze svého těla víc. Pevné tělo, nohy, zadeček, paže, bříško. Krásná pokožka bez celulitidy a strií je přáním každé ženy. Ať už se u nás tyto problémy vyskytly v pubertě, nechtěným přibráním na váze v těhotenství či menopauze, trápí nás bez ohledu na počet let či počet kil. Dnes se s Vámi podělíme o zkušenosti a doporučení žen, kterým se povedlo s těmito problémy zatočit.

Prokazatelné výsledky

„V nedávné době jsem začala více hubnout, především hýždě a vylezli mi zde hodně strie. Po pravidelném používaní peelingu a balzámu proti celulitidě a striím již nejsou tak viditelné. Celkově po peelingu jsem se cítila mladistvě, jak byla kůže krásně hladká, jemná a hydratovaná,“ prozrazuje klientka české kosmetické značky Onclé, která vyvinula speciální produkty přímo na celulitidu a strie.

„V těhotenství i přes snahu nemít strie a používání různé kosmetiky se strie nakonec rozjely. Znát kosmetiku Onclé dřív určitě bych neváhala a zakoupila právě tuto značku. Kůže je po ní krásně jemná, pružná a celkově se cítím lépe,” říká maminka malých dětí, která kosmetiku Onclé nyní objevila a je z ní nadšená.

Jiná maminka, které se narodily děti císařským řezem prozrazuje: „Dlouho mě stresovala jizva po císařském řezu prvního dítka, poté jsem si začala zvykat, mám sice jednu jizvu, ale narodili se mi z ní dvě děti a teď ji beru jako památku na jejich narození. Starám se o ní, jako o poklad a s produkty Oncle se má jako princezna krásně hydratovaná, voňavá a nesvědí.”

Kmenové buňky jako funkční řešení

Kosmetika Onclé přináší řešení na celulitidu, strie i jizvy. Vytvořila totiž produkty, které opravdu fungují. Jejich základem jsou rostlinné kmenové buňky AKOSKY APIUM. Tato surovina se získává z celeru. Jde zcela o přírodní ingredienci, která má blahodárné účinky na pokožku. Tyto kmenové buňky celeru podporují mezibuněčnou hmotu, podněcují správnou produkci kolagenu, zlepšují celkovou hydrataci, elasticitu a vláčnost pleti. Díky vysokému obsahu vitamínu C má také antioxidační účinky, které chrání pokožku.

Efektivní postup jak na věc

Tajemstvím je trojice produktů, které se vzájemně doplňují a po jejich pravidelném používání uvidíte výsledky již do 2 měsíců. Jde o Zpevňující olejový peeling s hloubkově regeneračními účinky. Obsahuje přírodní tenzidy, které šetrně odstraňují nečistoty a odumřelé kožní buňky. Dále o Luxusní olejové sérum, které ošetřuje, zpevňuje, chrání a obnovuje vnitřní struktury pokožky při striích a jizvách. Je vhodné pro dehydratovanou a stárnoucí pokožku. A nakonec o Prémiový tělový balzám, který redukuje celulitidu a díky obsažené 3D kyselině hyaluronové hydratuje pokožku do hloubky.

Každý den ráno i večer masírujte části těla, na které se chcete zaměřit. Zadeček, stehna, bříško, paže. Nejprve použijte peeling, poté sérum a na závěr balzám. Dojde k aktivní regeneraci a remodalaci kůže. Vaše pokožka bude zpevněna a chráněna. Bude hladší. Zaznamenáte zvýšení elasticity, zmírnění celulitidy, strií či jizev. Zároveň bude kůže hydratovaná do hloubky, a tím pádem mladší a jemnější. 

Radost, vůně a okamžitá dostupnost

Kosmetika Onclé je zkrátka to nejlepší, po čem můžete nyní sáhnout. Nejen, že je vysoce efektivní a funkční, ale navíc mají produkty skvělou konzistenci, nádherně voní a z používání produktů budete mít radost. Tato kosmetika je po označením Dámská řada k dispozici na e-shopu značky Onclé. Objednávat můžete produkty okamžitě, a to buď samostatně či jako zvýhodněný balíček pod tímto odkazem.

-TZ-

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *